ایران پند

درباره ی محصولات

 

یخچال فریزر عرض ۷۰۰

این محصول شامل یخچال و فریزر در یک کابین واحد می باشد که عرض این کابین ۷۰۰ میلی متر می باشد.در این محصول محفظا یخچال در قسمت بالا و فریزر در قسمت پایین کابین است که هر یک از این محفظه ها توسط یک اواپراتور مخصوص به خود سرد می شوند.
این محصول در دو مدل ، یکی با کندانسور ایستاده)(NC700DN) و دیگری به ص رت کنددنسور مخفی (NC702DN) تولید می شود.این محصول در رده محصولات اقتصادی می باشد.

 

 

گزارش شناسایی نیاز مواد اولیه بنگاه

یخچال فریزر عرض ۸۴۰

این محصول نیز همانند محصول عرض ۷۰۰ ، شامل محفظه یخچال و فریزر در یک کابین واحد می باشد که عرض این کابین ۸۴۰ میلیمتر می باشد.در این محصول منفظه یخچال در قسمت بالا و فریزر در قسمت پایین کابین است که هر یک از این محفظه ها توسط یک اواپراتور مخصوص به خود سرد می شوند.
این محصول در در مدل با یخساز اتوماتیک(RF840NE2-ice) و بدون یخساز (RF840NE2) تولید میشود. این محصول در رده میانی تولیدات این شرکت وجود دارد.

یخچال عرض ۵۹۲

این محصول فقط یخچال بودن و دارای یک محفظا یخچال در کابین است. این محصول همراه با فریزر عرض ۵۹۲ به صورت دوقلو عرضه می شود.این محصول با نام NR592DN شناخته می شود. در این محصول با دو کمپرسور اینورتری(NR592DNI) و غیر اینورتری(NR592DN)

 

فریزر عرض ۵۹۲

این محصول فقط فریزر بوده و دارای یک محفظه فریزر در کابین می باشد.این محصول همراه با یخچال عرض ۵۹۲ به صورت دوقلو عرضه می شود.
وین محصول با دو کمپرسور اینورتری (NF592DNI) و غیر اینوتری (NF592DN) تولید می شود.

 

فرایندها و شرایط تجهیزات

 

فلزکاری

کنترل خمکاری  <– پانچ کاری  <– برش ورق

در صورتیکه ورق لمینت و یا طرح دار (چرمی) وجود نداشته باشد امکان تولید هیچگونه محصولی مجود ندار .

وکیوم

کنترل  <– برشکاری  <– استخراج قطعه  <– جداسازی قالب  <– خنک سازی   <– شکل دهی   <– پخت ورق پلاستیکی  <– تغذیه قالب

 

تزریق درب

نصب محفظه آبسرد کننصب سین نمایشگر  <– نصب کاور نمایشگرنصب کاورهای بالا و پایین درب روی ورق فلزیدریافت ورق فلزی(درب) و پلاستیکی(لاینر) شکل داده شده

  <– قرار دارن ورق پلاستیکی شکل داده شده در قالب تزریق فو  <– قرار دادن داخل قالب تزریق فوم  <– درز بندی  <– (در صورتی که درب یخچال باشد)

<– بازرسی اولیه و تمیز کاری  <– دریافت محصول نهایی(درب آماده)  <– سپری شدن زمان انتظار  <– تزریق فوم(ترکیب ۳ ماده پلی اُل + ایزوسیانات+ گاز + سیکلوپنتان)

کنترل  <– نصب بوش ، مگنت و سایر متعقات  <–نصب نوار دور درب

در صورتیکه هر یک از مواد پلی آُل ، ایزوسیانات و گاز سیکلو پنتون یا ورق فلزی لمینت، طرح دار(چرمی) شکل داده شده وجود نداشته باشد درب قابل تولید نمی باشد.

 

مونتاژ کابین

 مهار سیم ها  <– نصب سیم چراغ ها  <– نصب پایه پیچ ها  <– نصب پایه پیچ ها  <– پانچکاری  <– دریافت ورق پلاستیکی شکل داده شده(وان)

 

مونتاژ کابین

  <– قرار دادن وان داخل کابین  <– عایق کردن سوراخ هایی که از دسترس خازج می شوند  <– نصب براکت لولا  <– قرار دادن لوله های گالوانیزه  <– دریافت کابین

قرار دادن ورق پشتی   <– عایق کاری تمامی منفذها  <– نصب لوله های خروجی آب  <– نصب لوله های مسی  <– نصب درخت سیم

در صورتیکه ورق گالوانیزه یا گالوالوم نباشد امکان تولید محصول وجود ندارد.

 

تزریق کابین

خروج محصول از قالب  <– سپری شدن زمان انتظار  <– تزریق فوم  <– انتقال به قالب  <– دریافت کابین

در صورتیکه هر یک از مواد پلی اُل ، ایزوسیانات و گاز سیکلو پنتان وجود نداشته باشه امکان تولید محصول در این ایستگاه وجود ندارد و پیرو آن کل خط تولید تعطیل می شود.

 

مونتاژ ۱

کنترل  <– نصب کفی زیر محصول  <– نصب چراغ ها   <– نصب شاسی آماده شده  <– نصب برد

 

مونتاژ ۲

<– تست ازت  <– نصب درب  <– نظافت محصول  <– نصب یخساز  <– نصب کاور های داخلی  <– جوشکاری داخل و بیرون محصول  <– نصب اواپراتور  <– نصب کمپرسور

تست عملکردی  <– نصب لوگو ، فریم های شیشه و تانک آب  <– تست CPT  <– تستHLD  <– تست EST  <– جوشکاری فراصوتیشارژ گاز  <– وکیوم لوله ها

در صورتیکه کمپرسور ،گاز مبرد یا مفتول جوشکاری وجود ندشته باشد تولید به صورت کامل متوقف می شود و اگر موتور یخساز وجود نداشته باشد امکان تولید محصولات با یخساز وجود ندارد و در صورت نبودن لوگو محصول تولید می شود ولی امکان فروش وجود ندارد.

 

بسته بندی

  <– کنترل  <– قرار دادن سایر متعلقات مانند دستگیره و فیلتر آب  <– نصب بر چسب هی اجباری و تزئینی  <– نصب شیر برقی پشت محصول  <– نصب جامیوه ای و طبقات

تحویل به انبار  <– تسمه کشی  <– کارتن  <– نصب یونولیت های بسته بندی  <– نظافت نهایی محصول

در صورت نبودن شیر برقی امکان تولید محصول با یخساز وجود ندارد.

فراخوان های حوزه لوازم خانگی • لوگو یخچال

  مشاهده فراخوان • ورق لمینت درب طوسی یخچال

  مشاهده فراخوان • ورق گالوانیزه

  مشاهده فراخوان • ورق طرحدار (چرمی) درب یخچال

  مشاهده فراخوان • موتور یخساز یخچال

  مشاهده فراخوان • موتور BLDC یخچال

  مشاهده فراخوان • مفتول جوشکاری 30 درصد نقره

  مشاهده فراخوان • گاز یخچال

  مشاهده فراخوان • گاز یخچال

  مشاهده فراخوان • ماده اولیه تزریق درب و کابین یخچال

  مشاهده فراخوان • بیمتال یخچال

  مشاهده فراخوان • ماده اولیه تزریق درب و کابین یخچال

  مشاهده فراخوان • شیر برقی یخچال یخ ساز

  مشاهده فراخوان • کمپرسور و متعلقات آن

  مشاهده فراخوان