فتوشاپ پیشرفته

تعداد جلسات :

50 جلسه

مدت دوره :

5 ساعت و 55 دقیقه

مهرآبادی

محمدجواد مهرآبادی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
495 هزار تومان
شروع کنید

چند بار تا به حال به خود گفته اید که «یک روز به صورت کاملا حرفه ای و فتوشاپ پیشرفته را یاد می گیرم!» دوره فتوشاپ حرفه ای با کیفیت مطالب آموزشی عالی را همین الان شروع کنید.

روتوش عکس در دوره فتوشاپ پیشرفته

یکی از ابزارهای عالی فتوشاپ امکان روتوش عکس با تکنیک های متنوع در فتوشاپ است. این تکنیک برای عکاسان حرفه ای و کسانی که آتلیه دارند بسیار پراستفاده است. روتوش البته مختص چهره نمی شود بسیاری از تصاویر قدیمی و تاریخی و همچنین تصاویری که دچار شکستگی شده اند و اسکن می شوند با تکنیک روتوش قابل اصلاح است.

عنوان و نوشته های که یک طرح دارد می تواند به صورت های مختلف و جلوه های ویژه زیادی در طرح به اجرا درآیند. برجسته سازی، سایه، حاشیه دور و منحنی نوشتن فقط بخشی از این جلوه های تصویری است. عنوان اصلی طرح را به وسیله برجسته کردن و رنگ های جذاب و زنده می توانید بیشتر در نظر مخاطب برجسته کنید.

طراحی پوستر

طراحی پوستر چه مشخصات و نکات کلیدی دارد که به عنوان یک طراح پوستر باید رعایت کنید. در این دوره به صورت کامل نکات طراحی پوستر به صورت کاملا عملیاتی و دقیق اشاره شده است.

لازم است بدانید که این دوره در 50 قسمت تهیه و تدوین شده است. سناریوی تمام قسمت بارها ویرایش و بهینه سازی شده است تا در زمان کمتر مطالب مفیدتر و دقیق تری ارائه گردد. به نظر می رسد که برای حرفه ای شدن در فتوشاپ حدود 6 ساعت وقت گذاشتن بسیار زمان کمی باشد.

حتما توصیه می کنیم که هر قسمت را که مشاهده می کنید؛ تکنیک های آن را بارها تمرین کنید تا مهارت لازم را کسب کنید. اگر شما به عنوان یک طراح حرفه ای بتوانید هر چه بیشتر بدرخشید استارت آباد به هدف خود رسیده است. منتظر درخشیدن تان هستیم.

 

محتوای دوره

2 پاسخ به “فتوشاپ پیشرفته”

دیدگاهتان را بنویسید

::: دوره‌های مفید دیگر :::