مجوز آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد استارت آباد

اولین آموزشگاه مجازی رشته کامپیوتر در استان قم با اخذ مجوز آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد در رشته فناوری اطلاعات از تاریخ 25/7/1401 فعالیت خود را آغاز کرده است. این آموزشگاه فعالیت خود را با آموزش icdl به بیش از 5000 نفر از دانشجویان سراسر کشور شروع کرده است. در جریان همایش هجرت اشتغال‌ آفرین توانست بعلت هوشمندی در ارائه آموزش و پشتیبانی، همچنین کیفیت بالای محتوای آموزشی نظر مسئولین را جذب کند. به همین علت استارت آباد در ادامه مسیر خود مجوز فنی و حرفه ای را اخذ نمود.

استارت آباد اولین آموزشگاه آنلاین فنی و حرفه‌ ای در استان قم است که فعالیت خود را در زمینه  فناوری اطلاعات شروع کرده است و قصد دارد در آینده‌ای نزدیک در حوزه‌های مختلف که امکان آموزش مجازی آن وجود دارد را اخذ نماید.

این آموزشگاه تمامی خدمات آموزشی خود را از طریق وبسایت www.startabad.com و www.startabad.ir به مهارت جویان و کارآموزان خود ارائه می­‌کند. در حال حاضر تمامی خدمات استارت آباد اعم از آموزش، آزمون و پشتیبانی به صورت آنلاین است. فقط گواهی پایان دوره چاپ شده و به آدرس مهارت‌جویان ارسال می‌شود. مهارت‌آموزان قمی می‌توانند پس از قبولی در آزمون‌های استارت آباد، با معرفی این آموزشگاه، در آزمون فنی و حرفه‌ای هم شرکت کنند.

مجوز آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

این آموزشگاه هم اکنون با نام حقوقی آغازگران مسیر نوین موفقیت و نام حقیقی استارت آباد مشغول فعالیت در زمینه آموزش فناوری اطلاعات است.

مجوز آموزش مجازی دوره‌های فنی و حرفه‌ای

مجوز آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

مجوز آموزشگاه فنی و حرفه‌ ای