بازدید وزیر و سخنگوی دولت از استارت آباد در سال 1401

رویدادهای مهم سال 1401

سال 1401 سال پرفراز و نشیب برای آموزشگاه آنلاین استارت آباد بود. تیم استارت آباد از تمام ظرفیت خود برای پیشرفت مجموعه و پیشبرد اهداف آن استفاده کرد.

به لطف خداوند اتفاقات خوبی برای مجموعه استارت آباد رقم خورد. یکی از مهمترین رویدادهای آموزشگاه آنلاین استارت آباد بازدید وزیر و سخنگوی دولت از غرفه استارت آباد است. در ادامه تشریح این رویداد را به شما مخاطبان خوب استارت آباد تقدیم می‌کنیم:

1- شرکت در همایش ملی هجرت کارآفرین

در انتهای تیرماه، استارت آباد به عنوان کارآفرین برتر و فعال حوزه مهارت آموزشی دانشجویان سراسر کشور در همایش ملی هجرت کارآفرین و اشتغال‌زایی شرکت کرد.

در این همایش مهندس مهرآبادی به عنوان یک کارآفرین برتر تجربیات خود را در اختیار شرکت‌کنندگان همایش قرار دادند.

هجرت اشتغال آفرین، کارآفرین برتر

هجرت اشتغال آفرین، کارآفرین برتر

استارت آباد در نمایشگاه این همایش نیز شرکت کرده و مسئولین کشوری از غرفه استارت آباد بازدید کردند.

2- بازدید سخنگوی دولت از استارت آباد

در همایش ملی هجرت کارآفرین دانشگاه قم جناب آقای دکتر جهرمی، سخنگوی دولت از مجموعه و تیم استارت آباد بازدید کردند و گفتند ای کاش هر دانشگاهی یک استاد مثل استاد مهرآبادی و یک مجموعه مثل استارت آباد داشت و به چند هزار دانشجو در کشور آموزش‌های مهارتی ارائه می کرد. در این صورت مشکل شغل در کشور ریشه کن می‌شد.

سخنگوی دولت

سخنگوی دولت، علی بهادری جهرمی

3- بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استارت آباد

در همایش ملی هجرت کارآفرین دانشگاه قم وزیر وقت کار و امور اجتماعی به همراه معاون ایشان از مجموعه و تیم استارت آباد بازدید کردند. در این بازدید معاون محترم وزیر جناب آقای دکتر کریمی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم تکلیف کردند که از مجموعه استارت آباد حمایت جدی داشته باشند.

وزیر کار

معاون وزیر کار، کریمی

4- بازدید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از استارت آباد

در دیماه سال 1401، دکتر زلفی گل، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از استارت های موفق دانشگاه قم، از مجموعه استارت آباد بازدید کردند و در جریان فعالیت استارت آباد در دانشگاه‌های سراسر کشور قرار گرفتند و از اینکه یک استارتاپ دانشجویی با مدیریت و هدایت یک استاد توانسته از دانشگاه قم آموزش‌های مهارتی و کاربردی را به سراسر دانشگاه‌های کشور ارائه کند بسیار تقدیر کردند و با تک تک تیم دانشجویی استارت آباد صحبت کرده و بسیار تشویق کردند که در مسیر خود با جدیت پیش بروند و از هر گونه حمایت لازم از طرف وزارت علوم برخوردار خواهید بود.

وزیر علوم تحقیقات

وزیر علوم تحقیقات، زلفی گل